ТМ «Весела Корівка» долучається до всесвітньої боротьби проти COVID-19

Щодня лікарі та медичні працівники вступають в боротьбу проти глобальної пандемії, яка докорінно змінила буденність людей та поставила під загрозу їхні життя. Особливо це стосується незахищених верств населення, які потребують максимальної підтримки у цей нелегкий час.

Группа Бель разом із своїм брендом «Весела Корівка» прийняла рішення не стояти осторонь, а зробити свій вклад та долучиться до цієї боротьби.

Тож 16 квітня близько 4000 працівників на 12 заводах групи Бель присвятять свій робочий день важливій місії: допомогти тим, хто щодня не словом, а ділом, вступають у боротьбу проти COVID-19 та тим, хто не може сам про себе потурбуватися.

Цього дня грошовий еквівалент 20 мільйонів порцій буде переданий у вигляді фінансової та продуктової підтримки лікарням та спеціальним фондам у 20 країнах світу.
Адже ми хочемо знову усі разом усміхатися 😊

Команди країн, що долучилися до міжнародної ініціативи – перш за все, Франція – батьківщина бренду з фабриками в містах Лон-ле-Соньє і Доле. Європейські країни: Іспанія, Великобританія, Ірландія, Бельгія, Португалія, Нідерланди, Північні країни та Чехії. Країни Північної Африки (Марокко та Алжир), зона Західної та Центральної Африки, Єгипет, Туреччина, Близький Схід (Йорданія, Саудівська Аравія), а також Сполучені Штати Америки, Канада, В’єтнам та, звісно, Україна.

В Україні

32 700 порцій продукції ТМ «Весела Корівка» розподілено між:
• Шосткинським центром психологічної реабілітації дітей;
• Iнтернатом для людей похилого віку (смт. Вороніж);
• Шосткинським територіальним центром соціальної допомоги.

Виділено кошти на закупівлю:
• медичного кисневого концентратора та 3-х моніторів пацієнта для інфекційного відділення Шосткинської центральної районної лікарні;
• 525 противірусних респіраторів FFP-3 для шосткінських лікарів та людей похилого віку.

Слова підтримки від Генеральний Директор групи Бель, Антуана Ф’єве

«У цей безпрецедентний час глобальної пандемії ми хочемо зробити свій внесок у колективні зусилля щодо подолання COVID-19, за допомогою бренду «Весела Корівка», який поєднує родини у всьому світі. Я пишаюся мужністю та відданістю наших команд, які безперервно працюють, щоб мати можливість долучитися до цієї складної естафети. Наш бренд втілює такі цінності, як щедрість та позитив, якими так важливо ділитися з тими, хто найбільше їх потребує, особливо у ці складні часи».