Завод Саблі-сюр-Сарт

Завод Саблі-сюр-Сарт був побудований у 1964 році. Він виробляє понад 40 000 т сиру. Близько 50% його продукції експортується в понад 90 країн Європи, Азії та Близького Сходу.

На молочній фермі збирач молока завжди починає свою роботу з перевірки складу й чистоти молока, перш ніж закачувати його в цистерну своєї вантажівки. Потрапивши на сирзавод, молоко ще раз оглядають. Воно береться безпосередньо з цистерни, щоб уникнути будь-якого ризику забруднення.

«Мої маршрути включають від 15 до 25 фермерів-молочників. Я збираю 45 000–55 000 літрів молока за кожну поїздку».
Ерік, збирач молока

Експерти Компанії Бель перевіряють склад і чистоту зібраного молока перед тим, як перенести його в резервуари. Для забезпечення стандартизації сирні експерти вимірюють кількість жиру, білка й мінералів у молоці. Молочнокислі бактерії додають до стандартизованого й пастеризованого молока.

«Бель — це експерт ринку сиру в мініатюрі. Наша технологія виготовлення сиру — власна й унікальна».
Тієррі, менеджер команди зі створення пресованого сиру.

Сирні зерна формуються для подальшого пресування, після чого сири Babybel будуть загорнуті у воскове покриття, призначене для їх захисту й збереження.

Молоко й вершки змішуються, а потім пастеризуються. До суміші додають молочні ферменти, молочні білки, емульсії, щіпку солі та молочного кальцію.
Kiri готується, потім термічно формується в алюмінієвих оболонках.

«Ми виробляємо сир для Європи, а також таких країн, як Саудівська Аравія, Японія й Південна Корея».
Гайлен, керівник групи майстрів спеціалізацій.