«Весела корівка» — французький бренд із майже 100-річною історією

Історія бренда

Усе почалося в далекому 1865 році у Франції, коли 23-річний ініціативний підприємець Жюль Бель вирішив відправитися в місто Оржелє. Там він заснував тоді ще скромне сирне виробництво. Уже через 30 років його сироварня процвітала, і Жюль Бель вирішив передати справу своїм синам — Анрі й Леону. Брати перенесли виробництво в адміністративний центр Лон-ле-Соньє. А вже в 1908 році Леон Бель почав керувати сімейним сирним бізнесом.

Знаменитий логотип з’явився через 6 років, під час Першої світової війни. Для підвищення бойового духу армії було оголошено конкурс на найкращу емблему підрозділу. Художник Бенджамін Раб’є, приятель Леона, намалював червону усміхнену корову, що надихає на майбутні перемоги — і це зображення було визнано найкращим! Вже після закінчення війни Леон Бель вирішив створити новий для тих часів вид сиру — плавлений.

Перша назва плавленого сиру була шляхетною: «Fromage, Monsieur, fromage moderne» (Сир, пане, сучасний сир). Але вона не дуже підходила для такого продукту як плавлений сир, тому Леон Бель і згадав про малюнок Бенджаміна Раб’є і назву — «La Vache qui Rit» (з французької — «Весела Корівка»). І малюнок, і назва ідеально підійшли до смачного й корисного плавленого сиру, і 16 квітня 1921 року офіційно було зареєстровано торгову марку та логотип. Згідно з даними Французького патентного інституту (Національний інститут індустріальної власності), La Vache qui Rit — це перший зареєстрований сирний бренд плавленого сиру у світі!

«Весела Корівка» у світі

La Vache qui Rit (з французької — «Весела Корівка») є міжнародною торговельною маркою, яка продається в понад 136 країнах світу: від Північної Африки до Сполучених Штатів Америки, від Великої Британії до Японії, від Африки до Австралії. У кожній країні La Vache qui Rit має своє ім’я мовою тієї країни, де вона продається: La Vache qui Rit — у Франції, Vesela Krava — у Чеській республіці, Krowka Smieszka — у Польщі, La vaca que ri — в Іспанії, A vaca que ri — у Португалії, Con bo cuoi — у В’єтнамі, «Весела Корівка» — в Україні!

«Весела Корівка» в Україні

У 2008 році торговельна марка La Vache qui Rit прийшла в Україну й привезла свій знаменитий плавлений сир. З того часу й з’явилася ТМ «Весела Корівка», виробництво якої розпочалося на молочному комбінаті в м. Шостка. Вже у 2010 році ТМ «Весела Корівка» запропонувала українцям нові смачні й корисні плавлені сирки — «Вершковий» і «Дружба», виготовлені з високоякісного твердого сиру, вершкового масла та молока. У жовтні 2019 року ТМ «Весела Корівка» перезапустила плавлені сири «Вершковий» і «Дружба», додавши до діючої рецептури відбірне молоко екстра-класу. Реновація основних продуктів портфелю підкріплена змінами в дизайні пакування всієї лінійки плавлених сирів «Весела Корівка». В оновленому дизайні «Весела Корівка» представлена в новому ракурсі й світлі. Без жодних рамок, а 4 зірки символізують високий рівень якості. Задля підкреслення натуральності інгредієнтів, що використовуються у виробництві плавлених сирів, нова етикетка має світлий фон у екостилі й зображення елементів природи: квітів і трави. Також у новому дизайні (на боковій частині упаковки блоків 90 г) ми вперше акцентуємо увагу на походженні ТМ «Весела Корівка», вказуючи, що бренд засновано у Франції в 1921 році. Ми пишаємося, що його 100-річна історія й французьке походження стали частинкою нашої країни, а високі стандарти виробництва не поступаються європейським.

ПЛАВЛЕНІ СИРИ В БЛОКАХ 70 Г
«ДРУЖБА»
«ВЕРШКОВИЙ»
«ІЗ ЗЕЛЕННЮ
ТА ЧАСНИКОМ»
«З ШИНКОЮ»
«ТВОРОЖНИЙ»
«З ГРИБАМИ»

ПЛАВЛЕНИЙ СИР «ВЕСЕЛА КОРІВКА ВЕРШКОВИЙ» У КРУГЛІЙ УПАКОВЦІ 120 Г

Вічний бестселер, улюблений класичний смак. Кружечок сиру розділений на 8 трикутників, щоб зручно було взяти з собою на роботу, в школу або в подорож. Інноваційна рецептура дозволила виготовити плавлений сир вершковий без додавання барвників, консервантів та ароматизаторів, щоб Ви щодня могли насолоджуватися натуральним і корисним продуктом.

Зустрічай новинку: Сир плавлений «Весела Корівка» Мікс смаків.

СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
Вершковий
СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
Без Лактози
СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
МІКС
ПЛАВЛЕНІ СИРИ У ВАННОЧКАХ 150 Г

Ніжний плавлений сир у ванночці — це класика сирної майстерності. Стане відмінним доповненням до ваших основних страв. Представлений у 2 смаках: Вершковий та із зеленню та часником.

«ВЕРШКОВИЙ»
«ІЗ ЗЕЛЕННЮ
ТА ЧАСНИКОМ»

«СирХрум» від ТМ «Весела Корівка»

У 2017 році ТМ «Весела Корівка» подарувала своїм шанувальникам абсолютно новий продукт — зручний і смачний перекус — плавлений сир «Весела Корівка» «СирХрум» із хлібними паличками: у ванночці з одного боку є плавлений сир «Вершковий», а в іншій ванночці — хрусткі хлібні палички. Все, що потрібно зробити, — занурити їх у сир, похрумтіти й знову повторити! Спробуйте.

СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
«СирХрум» із хлібними паличками зі смаком піци 35 г
СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
«СирХрум» вершковий 35 г
СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
«СирХрум» з Чеддером 35 г
СИР ПЛАВЛЕНИЙ «ВЕСЕЛА КОРІВКА»
Велика упаковка «СирХрум» вершкового 140г

Всі смаки сиру «СирХрум» від ТМ «Весела Корівка» виготовлені без додавання барвників, консервантів і цукру. Також його безумовною перевагою є можливість зберігання без холодильника, адже «СирХрум» виготовлений за ультрависокотемпературною технологією.

* Мається на увазі без додавання консервантів, барвників, цукру.