Leerdammer — унікальний та особливий смак

Leerdammer — це автентичний сир із Нідерландів. Завдяки горіховим ноткам, досконалій текстурі й високій якості Leerdammer став другим за об’ємом продажів брендом у світі серед нарізаного сиру.

Історія

Все почалось у далекому 1914 році зі звичайного виробництва сиру в Шонревурді, у декількох милях від селища Леердамм. Маленьке виробництво постійно вдосконалювало процеси, покращувало якість продукції, накопичувало досвід і найкращі голландські традиції сироваріння. І вже в 1974 році, шляхом експериментального поєднання Гауди та Емменталю, сировари Шонревурду розробили новий вид сиру з горіховим відтінком смаку й великими вічками. У 2002 році Leerdammer приєднався до брендів сім’ї «Бель». Технології й веселощі стали філософією бренда, який прославився своїм легендарним смаком і нестандартною рекламою.

Leerdammer сьогодні

Бренд Leerdammer один із перших почав запаковувати готові скибочки сиру для ідеальних бутербродів. Однак асортимент цим не обмежується й включає в себе сирні квадратики, традиційні нарізки, лінійку Caractère з неймовірним смаком, натерті сири тощо. Особливо Leerdammer полюбляють у Франції, Німеччині, Італії, а також у Чехії й Словаччині.

Leerdammer у всьому світі

N°1
Сирний бренд у Німеччині
Другий бренд у світі серед нарізаного сиру
27
країн Європи смакують Leerdammer
3
виробничі заводи у світі
(3 у Нідерландах)

Leerdammer в Україні представлений наступним асортиментом:

LEERDAMMER ORIGINAL
1/4 ГОЛОВИ — 3,2 КГ

Це неймовірна насолода для всієї родини й у будь-якій ситуації. Натуральний сир, що відрізняється насиченим смаком із горіховими нотками та кремовою текстурою. Природньо багатий кальцієм і білком. Підходить для вегетаріанців, а також це сир без лактози (тобто < 0,01 г/100 г).
LEERDAMMER ORIGINAL
У СЛАЙСАХ — 100 Г

Зручний формат для швидкого приготування бутербродів, сирної тарілки й просто перекусів із насолодою. Підходить для вегетаріанців, а також це сир без лактози (тобто < 0,01 г/100 г).
LEERDAMMER CARACTERE
У СЛАЙСАХ — 125 Г

Вибір справжніх поціновувачів сиру. Вражає своїм інтенсивним смаком і яскравими горіховими нотками. Чудово смакує як у бутербродах, так і в гарячих стравах. Підходить для вегетаріанців, а також це сир без лактози (тобто < 0,01 г/100 г).
LEERDAMMER LIGHTLIFE
У СЛАЙСАХ — 100 Г

Містить менше жиру ніж Original, менш калорійний — 52 калорії на шматочок. Йому притаманні всі відмінні смакові властивості, які ви очікуєте від Leerdammer. Підходить для вегетаріанців, а також це сир без лактози (тобто < 0,01 г/100 г).

Цікаво знати

Колись Leerdammer називали Schoonrewoerd — на честь маленького містечка, в якому його виготовляли. Але погодьтеся, що Schoonrewoerd складно вимовляти. І тоді власники вирішили назвати сир ім’ям іншого містечка Leerdam. Справді, розумно. Бо Leerdammer завжди хотів подорожувати й бути популярним у всьому світі.