Kiri — загадковий міні-квадратик зі смаком дитинства

Kiri займає особливе місце в житті починаючих гурманів. Адже це перший сир, створений спеціально для дітей. Kiri — це щось із дитинства, те, що любиш упродовж усього життя.

Історія

До 1966 року ніхто не замислювався над тим, як виготовити сир спеціально для дітей. Але це було до того, як сир Kiri почав виготовлятися на заводі «Бель» у французькому регіоні Сарт і досяг шаленого успіху. Спочатку смачні міні-квадратики потрапили до ланчбоксів французьких дітей і підкорили їх серця. Потім закохали молодь у всьому світі. А смішні рекламні ролики Kiri задали свіжий і поетичний тон бренда.

Kiri сьогодні

У лінійці продуктів Kiri широкий асортимент товарів, які подобаються споживачам у всьому світі. Від Kiri Goûter із хрусткими паличками для занурення в сир до сиру Kiri у стилі «Лабне». Загалом продукти Kiri популярні у всьому світі: Близький Схід має найбільшу кількість продажів, а Японія входить у четвірку найбільших країн збуту. Сир Kiri настільки смачний, що продовжує закохувати в себе молодь, не забуваючи про дорослих шанувальників, для яких Kiri залишається улюбленим смаком дитинства.

Kiri в Україні

Kiri — це незвичайний сир з ніжною консистенцією, що на 77% складається зі свіжого кисломолочного сиру, завдяки чому є природним джерелом кальцію. Смачні сирні квадратики Kiri з’явилися в Україні в 2009 році. Завдяки ніжному сирковому смаку, що знайомий із дитинства, сир відразу знайшов своїх шанувальників серед українців.

Цікаво знати

Кожен споживач любить їсти Kiri по-своєму. В Японії серед дорослих популярний полуничний смак. У Лівані Kiri їдять у банках у стилі «Лабне» — так він має більш пікантний смак. На Близькому Сході в Kiri масляниста консистенція. Його розфасовують у банки, щоб під час сніданку легше розмазувати сир.