Наша культура

ЦІННОСТІ

Культура «Бель Шостка Україна» базується на системі цінностей групи Бель. Наші цінності — Сміливість, Відповідальність за зобов’язання й Турбота — працюють так само старанно, як і ми. Всім співробітникам пропонується кинути виклик самим собі й поділитись ідеями про те, як вони можуть поліпшити нашу продукцію та процеси, а тим самим полегшити свою роботу. Ми всі багато працюємо, але нам це подобається.

СМІЛИВІСТЬ

Сміливість життєво важлива для розвитку нашого лідерства. Вона спонукає всіх наших співробітників до дій і допомагає їм приймати рішення у складному непередбачуваному світі. Наша гнучка й динамічна організація, а також команда, сповнена ентузіазму, заохочує творчий підхід і критично ставиться до статус-кво. Сміливість сприяє розвитку інновацій і підвищенню результативності у всіх видах нашої діяльності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Кожний працівник і колектив у цілому беруть на себе зобов’язання вдосконалювати процеси у всіх видах нашої діяльності. Наша відповідальність і зобов’язання поширюються також на те, щоб урахувати очікування всіх зацікавлених сторін, враховуючи наших співробітників, споживачів, установи, клієнтів і постачальників при прийнятті рішень. Ми робимо свій внесок у реалізацію амбіцій Групи шляхом розвитку навичок, підвищення вимог до якості й захисту навколишнього середовища.

ТУРБОТА

Для нас Турбота — база у внутрішніх і зовнішніх відносинах Компанії. Вона навіть відображена в нашому логотипі. Ми щиро віримо в тісні, відкриті, вимогливі, але справедливі взаємини. Ми сприяємо становленню атмосфери довіри й поваги, яка розвиває потребу в зростанні, діях і успіху. Ми, як і наші бренди, переконані в тому, що оптимізм і ентузіазм відіграють ключову роль з-поміж факторів, що позитивно змінюють суспільство.

ФОКУС НА ЗРОСТАННЯ

Важливо не тільки те, шо ти робиш сьогодні, але й те, що ти робитимеш у майбутньому. Ми прагнемо створити умови для співробітників із будь-якими амбіціями й допомагаємо працівникам отримати всі необхідні навички, знання та досвід задля досягнення нашої амбітної мети.

Ми — родина

Ми віримо, що наші люди — це найцінніший скарб «Бель Шостка». Кожен член родини Бель це не просто співробітник, це — людина зі своїм ім’ям, обличчям, особистістю. Одним із ключових напрямків для нас є тісна взаємодія з кожним працівником. Ми впевнені, що кожен відчуває свою важливість, що йому допомагають, надихають і підтримують.