«Бель Шостка Україна»

«Бель Шостка Україна» — невід’ємна складова Групи Бель, світового експерта з виробництва порційного сиру.

Початок

Шосткинський молочний комбінат було побудовано в 1981 році. Спочатку він складався з цільномолочного цеху й невеликої сироробної ділянки.

Створення бренда «Шостка»

Поступово, розширюючи асортимент продукції, комбінат все більше зосереджувався на виробництві твердих сирів. У 2005 році підприємство створило й вивело на ринок бренд «Шостка».

Початок французької історії в Україні

У 2007 році французька Група Бель придбала потужності молочного комбінату, відчуваючи великий потенціал української компанії й ринку, а також бажаючи зміцнити свої позиції у Східній Європі.

Виробництво плавлених сирів

У 2008 році підприємство запустило виробництво плавлених сирів торгової марки «Весела Корівка», яка є міжнародним брендом Групи Бель і представлена в 130 країнах світу. Продукція успішна й є одним із лідерів на українському ринку в категорії плавлених сирів у блоках.

«Бель Шостка Україна» сьогодні

ПАТ «Бель Шостка Україна» є частиною Групи Бель — світового експерта у сфері виробництва порційного сиру. Якість продукції завжди була і залишається головним пріоритетом. Це забезпечується не лише високотехнологічними лабораторіями, сучасним обладнанням і контролем кожного етапу технологічного процесу, а й інвестиціями у розвиток сировинної зони. Сьогодні ПАТ «Бель Шостка Україна» випускає тверді й плавлені сири торгової марки «Шостка», плавлені сири торгової марки «Весела Корівка», є імпортером і дистриб’ютором унікальних сирів Mini Babybel, Kiri, Leerdammer і «СирХрум».